اکثر ما تصور می کنیم که پارچه تیشرت زنانه از یک نوع و آن هم نخی و تریکو می باشد در صورتی  که این یک تصور کاملا اشتباه می باشد و بهتر است بدانید که از پارچه های متنوعی برای تولید و دوخت تیشرت های زنانه استفاده می شود. تیشرت یک پوشش ساده برای خانم ها و آقایون و کودکان است که می توانند در تمامی فصل ها از آن ها استفاده کنند زیرا این نوع لباس بسیار راحت بوده و همه ی خانم ها حداقل چندین تیشرت در مدل های مختلف در کمد لباس هایشان جای داده اند.

پارچه تیشرت زنانه

پارچه تیشرت زنانه ای مناسب هستند که خنک، سبک،ضد چروک و ضد حساسیت باشند. جنس به کار رفته برای تولید تیشرت و کیفیت دوخت آن ها باعث شده است تا قیمت های تیشرت زنانه در بازار متفاوت باشند و برای خرید تیشرت زنانه و دخترانه باید توجه داشته باشید که چه نوع جنس پارچه ای را انتخاب می کنید و برای استفاده در چه مکان و محیطی آن را خریداری می کنید.

پارچه تیشرت زنانه جنس های مختلفی دارند مانند: ویسکوز،نخ پنبه، کتان، لی، پشمی، شیر شکری، شمبری و … که در این مقاله به بررسی 5 مدل از پر مصرف ترین آن ها می پردازیم. با مطالعه ی این مقاله به هنگام خرید تی شرت به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که به کدام نوع نیاز بیشتری دارید و کدام یک از آن ها مناسب برای استایل و استفاده شما می باشد.

پارچه تیشرت زنانه

معرفی بهترین جنس های پارچه برای تیشرت زنانه

زمانی که بدون اطلاعات کافی به خرید تی شرت زنانه می روید امکان دارد برخلاف آن چه مد نظر داشته اید یک مدل تیشرت با جنسی بد را خریداری کنید و در آن احساس راحتی نداشته باشید. تیشرت های زنانه همیشه هم احساس راحتی را به شما نمی دهند مخصوصا زمانی که پارچه تیشرت زنانه، استفاده شده در آن ها مرغوب نباشد و یا دوخت و کیفیت خوبی نداشته باشند. بنابراین زمان خرید به نکات مهمی باید توجه داشته باشید تا خریدی رضایت بخش را تجربه کنبد.

پارچه تیشرت زنانه

1_ جنس نخ پنبه برای تیشرت:

بهترین و پر مصرف ترین پارچه ها برای استفاده های مختلف و تولید نخ پنبه ها هستند که در زمینه های مختلف پوشاک نقش مهمی دارند. اما بهتر است بدانید این نوع پارچه هم انواع مختلفی دارند و کیفیت آن ها از نظر بافت و وزن با هم متفاوت هستند. اما مناسب ترین پارچه تیشرت زنانه در تابستان همین پارچه می باشد چرا که با استفاده از آن ها راحت تر می توانید با گرمای تابستان کنار بیایید.

ویژگی های مهمی که باعث شده این نوع پارچه محبوبیت پیدا کند و تولید کنندگان از آن استفاده کنند:

هوا به راحتی می تواند از بافت های این نوع پارچه تیشرت زنانه عبور و مرور داشته باشد و این موضوع باعث می شود تا گرمای بدن بین پارچه و بدن باقی نماند و اینگونه بدن را خنک نگه می دارد. این نوع پارچه ها نه تنها سبک و نرم هستند بلکه مقاومت بالایی نیز دارند و با اینکه سبک و نازک به نظر می رسند اما محکم و مقاوم هستند.

یکی از نقطه های ضعف این نوع پارچه این است که به راحتی چروک می شوند و نیاز به اتو کشی دارند ولی اگر از ترکیب پلی استر و نخ پنبه تشکیل شده باشند، چروک آن ها کمتر می شود. پارچه های نخ پنبه به دلیل الیاف طبیعی که در آن ها به کار رفته است بر اثر شست و شو، کوتاه می شوند و آبرفت نیز دارند.

پارچه تیشرت زنانه

2_ جنس کتان:

کتان یا لنین یکی از پر طرفدارترین پارچه تیشرت زنانه ی تابستانی محسوب می شوند این نوع پارچه از الیاف گیاه کتان تولید می شود و کاملا طبیعی هستند. تی شرت های زنانه و دخترانه ای که از این نوع پارچه تولید شده اند به تن بسیار شیک و زیبا می ایستند.

کیفیت خود را به خوبی حفظ می کنند و نسبت به پارچه های نخی دیرتر کهنه می شوند و کیفیت و فرم خود را حفظ می کنند. از این نوع پارچه در تولید کت و شلوارهای غیر رسمی بسیار استفاده می شود چرا که سبک و راحت هستند و می توانند به زیبایی استایل کمک کنند.

مهمترین ویژگی های پارچه کتان:

این نوع پارچه تیشرت زنانه مقاوم و با دوام هستند و با شست و شوی زیاد کهنه نمی شوند و فرم و کیفیت لباس از بین نمی رود. خنک بودن آن ها یکی از معیارهای مهم این پارچه محسوب می شود زیرا هوا در بافتهای آن در جریان است و عرق بدن و لباس را به سرعت خشک می کنند. البته ناگفته نماند که این نوع پارچه ها بسیار حساس به چروک شدن هستند که یکی از معایب آن ها به شمار می آید.

پارچه تیشرت زنانه

3_ جنس ویسکوز تیشرت:

این نوع پارچه تیشرت زنانه که از الیاف طبیعی تولید شده اند را می توانید به عنوان تیشرت خانگی و یا ست های تی شرت و شلوار و یا شلوارک نیز استفاده کنید چرا که جنسی نرم و خنک و سبک دارند. پارچه های ویسکوز ارزان تر از پارچه های نخ پنبه ای هستند این نوع پارچه حال کشی دارد و برای تیشرت های جذب و آزاد گزینه ای مناسب هستند.

پارچه تیشرت زنانه

4_ جنس شیر شکری برای تیشرت زنانه:

این مدل پارچه تیشرت زنانه یکی از پرفروش ترین ها محسوب می شوند. رنگ های آن در زمینه های روشن و ملیح است و دارای چروک های بسیار ریز هستند و طرح آن ها اغلی راه راه و چروک است که این موضوع باعث شده است تا به اتو کشی نیازی پیدا نکنند. این نوع پارچه بسیار سبک بوده و از جنس نخ پنبه تولید می شود.

پارچه تیشرت دخترانه و زنانه شیری شکری بسیار بادوام و خنک هستند و برای مناطق شرجی کار آمد هستند و با شست و شوی مدام فرم خود را حفظ می کنند و کیفیت خود را از دست نمی دهند.

پارچه تیشرت زنانه

5_ جنس پارچه شمبری برای تیشرت زنانه:

اگر علاقه ی زیادی به پارچه های جین دارید می توانید برای خرید تی شرت، از این نوع پارچه تیشرت زنانه استفاده کنید که شباهت زیادی به پارچه های جین دارند و تار و پود آن ها از رنگ های سفید و رنگی استفاده شده است.

این مدل پارچه با پارچه های جین بسیار متفاوت و سبک تر هستند. پارچه های شمبری بر خلاف جین سبک و خنک هستند و مناسب برای استفاده در گرمای شدید تابستان نیز می باشند و برخی از آن ها از صد در صد نخ پنبه و یا با ترکیبی از کتان و پلی استر تولید شده اند. رنگ آن ها اصولا در طیف رنگی آبی قرار دارند.

پارچه تیشرت زنانه

نکات مهم در مورد پارچه و تولید تیشرت با کیفیت

هنگام خرید به پارچه تیشرت زنانه دقت داشته باشید. بافت پارچه هر چه باز تر باشد خنک بودن آن تضمین شده تر استپ پس پارچه های نازک و سبکی که بافت متراکم دارند نسبت به پارچه های سنگین که بافت باز دارند خنک تر نیستند.حتی ممکن است میزان گرمایی که این دو مدل برای بدن ایجاد می کنند یکسان باشند.

پارچه تیشرت زنانه

برای فصل های تابستان به دنبال رنگ های روشن تیشرت بروید زیرا رنگ های روشن گرما و نور خورشید را منعکس می کنند و لباس های تیره گرما را به خود جذب می کنند به همین دلیل رنگ های شاد انتخابی درست برای استفاده در فصل تابستان می باشند. بهتر است برای خرید تیشرت تابستانه زنانه به دنبال پارچه هایی بروید که الیافی طبیعی داشته باشند و انتخاب پارچه تیشرت زنانه با بافتی باز انتخابی درست و هوشمندانه است.

هنگام خرید تیشرت زنانه و دخترانه حتما آن را به سمت نور بگیرید اگر سوراخ های ریز موجود در تار و پود آن را مشاهده کردید این تیشرتی مناسب برای فصل تابستان است چرا که هوا به راحتی می تواند از آن عبور و مرور داشته باشد.

پارچه تیشرت زنانه

شما می توانید برای خرید تیشرت زنانه و دخترانه به سایت فروشگاهی معتبر بوروک مراجعه کنید. تمامی لباس ها با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب عرضه می شوند و از بهترین پارچه تیشرت زنانه دوخته و تولید شده اند. با سایت بوروک می توانید خریدی لذت بخش را تجربه کنبد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *