مانند هر فصلی، استایل جذاب و کاربردی پاییزه ویژگی‌های خاص خودش را دارد؛ از آیتم‌هایی که می‌توانید در ست‌های پاییزه‌تان از آن‌ها استفاده کنید تا انتخاب رنگ‌هایی که با برگ‌های رنگارنگ و زیبای درختان در فصل پاییز هماهنگی دارند. با توجه به شرایط متغیر هوا نوع آیتم‌هایی که برای فصل پاییز انتخاب می‌کنید باید انعطاف لازم را داشته باشند. آیتم‌های انتخابی‌تان باید برای حال و هوای بارانی پاییزی مناسب باشند، بیش از حد ضخیم و گرم و بیش از حد خنک و نازک نباشند تا بتوانید استایل راحتی داشته باشید. در این مطلب قصد داریم ۱۰ ست پاییزه برای استایل‌های شیک، کژوال و اسپرت را به شما ارائه دهیم. با الهام از این ست‌های پاییزه می‌تونید آیتم‌های موجود در کمد لباس‌هایتان را با یکدیگر ست کنید و آیتم‌های مورد‌ نیازتان را شناسایی و تهیه کنید. با ما در مجله‌ی دیجی‌استایل همراه باشید.

بوروک

۱. ست پاییزه با کت و دامن

ترکیب رنگی قهوه‌ای و کرم یکی از بهترین ترکیب‌های رنگی برای استفاده در فصل پاییز است. چنانچه در این ترکیب رنگی کمی نارنجی یا خردلی اضافه شود ترکیب رنگی بی‌نظیر خواهد بود. در این ست یک کت پاییزه از برند السانا به رنگ قهوه‌ای انتخاب کرده‌ایم؛ یکی از بهترین آیتم‌های پاییزی برای استایل در این فصل کت‌های پاییزه است. کتی که برای فصل پاییز انتخاب می‌کنید نباید خیلی کلفت و ضخیم و یا خیلی نازک باشد تا برای هوای متعادل نسبتا خنک پاییزی مناسب باشد. در استایل کژوال شیک و استایل رسمی می‌توانید این کت‌ها را به همراه انواع شلوارهای مختلف و یا دامن ست کنید.

دامن‌های پاییزی هم یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استایل پاییزی هستند، ترکیب دامن پاییزه با جوراب‌شلواری و بوت یا نیم‌بوت بسیار دلنشین است. در این ست پاییزه یک دامن جیر به رنگ کرم کاراملی از برند درس ایگو را با کت قهوه‌ای رنگ ست کرده‌ایم که همراه با بوت قهوه‌ای رنگ ترکیب جذابی را ایجاد می‌کند. در نهایت با اضافه کردن یک شال پاییزه رنگارنگ دارای ترکیب رنگی قهوه‌ای، کرم و نارنجی کمی جلوه‌ی پاییزی به این ست اضافه می‌کنیم. برای تقویت رنگ نارنجی در ست، یک کیف چرمی به رنگ نارنجی به ست اضافه می‌کنیم تا جذابیت این رنگ جذاب در کنار ترکیب کرم و قهوه‌ای بیشتر شود و ست بیشتر حال و هوای پاییزه پیدا کند.

در زیر کت یک شومیز به رنگ بژ، سفید، قهوه‌ای و یا کرم می‌توان به این ست اضافه کرد. چنانچه خواستید این ست پاییزه یا استایل مشابهی با آن را امتحان کنید زیورآلاتی به رنگ طلایی، برنجی همراه با سنگ‌ها و تزیینات نارنجی، قرمز، خردلی و زرد در این ست بسیار جذاب خواهند بود.

بوروک

۲. استایل مونوکروم پاییزه

ترکیب مونوکروم طوسی، سفید و مشکی ترکیبی شبیه به عکس‌های سیاه و سفید قدیمی پدید می‌آورد. حال اگر به این ست مونوکروم یک آیتم با رنگ بولد و درخشان اضافه کنیم، حاصل کار بسیار خاص و منحصر‌به‌فردخواهد بود. یکی از قابلیت‌هایی که استایل پاییزی در اختیار ما قرار می‌دهد امکان ست کردن آیتم‌هایی با بافت‌های مختلف در کنار یکدیگر است؛ بنابراین در استایل‌های مونوکروم امکان ست کردن تناژهای مختلف رنگی در بافت‌های مختلف ترکیبی جذاب و خاص پدید می‌آورد.

در این ست پاییزی یک رویه‌ی بافتنی به رنگ طوسی روشن از برند اسمارا را با یک دامن چهارخانه سیاه و سفید پشمی ست کرده‌ایم. یک بوت جیر طوسی فیلی، یک شال بافت با ترکیب رنگی سفید و طوسی این ست جذاب را تکمیل می‌کنند. در نهایت همراه با این ست مونوکروم می‌توان با کمی خلاقیت یک رنگ بولد اضافه کرد. در این ست پاییزه ما رنگ بولد را در غالب یک کیف کوچک چرم زرد‌رنگ به استایل اضافه کرده‌ایم. شما می‌توانید با اکسسوری‌هایی مانند کیف و یا زیورآلات این رنگ بولد را به ست اضافه کنید؛ به عنوان مثال یک گردنبند مهره‌ای بلند به رنگ کهربایی به گردن‌تان بی‌اندازید.

در زیر رویه‌ی بافت بسته به سلیقه و البته دمای هوا، می‌توانید یک تیشرت، بلوز و یا شومیز به رنگ‌های سفید، طوسی و یا مشکی را به ست اضافه کنید.

بوروک

۳. استایل پاییزی بوهو با ترکیب قرمز و خردلی

رنگ خردلی یکی از درخشان‌ترین رنگ‌ها برای فصل پاییز است، ترکیب این رنگ فوق‌العاده با قرمز، تداعی‌کننده‌ی برگ‌های قرمز و زرد و نارنجی درختان است. در این استایل پاییزی به سبک بوهو، از آیتم‌های قرمز، کرم و خردلی استفاده کرده‌ایم.

یک کت قرمز از برند ناوالس و یک دامن پاییزه از برند درس‌ایگو به رنگ خردلی، آیتم‌های اصلی این ست پاییزه هستند. یک نیم‌بوت خردلی چرم و یک روسری ترکمن با ترکیب رنگی سیاه، قرمز، خردلی و طلایی این استایل جذاب را تکمیل می‌کنند. برای کیف انتخاب‌های زیادی وجود دارد، از کیف‌های رودوشی خردلی و کرم‌رنگ یا قهوه‌ای روشن و عسلی گرفته تا چرم و یا جیر قرمز. با توجه به این که این ست پاییزه‌ی خوش‌رنگ به استایل بوهو نزدیک است، زیورآلاتی که با این ست دوست‌داشتنی انتخاب می‌کنید بهتر است شلوغ و رنگارنگ باشند.

۱۰ ست پاییزه پیشنهادی برای خانم‌ها بوروک

۴. ست پاییزه‌ی شیک کژوال با ترنچ‌کت و ترکیب رنگی کرم  و سبز

ترنچ‌کت‌ها یکی از آیتم‌های جذاب پاییزه‌اند؛ آیتم‌هایی شیک که بهتر است در کمد کپسولی پاییزه‌تان داشته باشید تا بتوانید انواع ست‌ها و استایل‌های شیک، کژوال و رسمی را با آن‌ها بسازید. این ترنچ‌کت جذاب به رنگ کرم آیتم اصلی این ست جذاب پاییزه است. گروه رنگی کرم و بژ را با رنگ‌هایی همچون قهوه‌ای، سرمه‌ای، عنابی، قرمز و… می‌توان ست کرد. اما یکی از جذاب‌ترین ترکیب‌ها با این گروه‌های رنگی، رنگ سبز است که برای فصل پاییز هم ترکیب دلنشینی را می‌آفریند.

در این ست پاییزه به سراغ این ترکیب رنگی جذاب رفته‌ایم؛ ترکیب یک شال بافت سبز رنگ، کیف چرمی کرم، شلوار پارچه‌ای بژ و نیم بوت جیر سبزرنگ یک ست پاییزه جذاب و کاربردی و راحت با استایل کژوال شیک پدید آورده است که هم برای موقعیت‌های کژوال و هم برای موقعیت‌های رسمی بسیار مناسب است.

همراه با ترنچ‌کت می‌توانید شلوار‌های جین و کتان هم ست کنید اما در این ست پاییزه چون قصد داشتیم ست آیتم‌ها به استایل شیک کژوال نزدیک‌تر باشد، یک شلوار پارچه‌ای انتخاب کرده‌ایم. در کنار این ست زیبا، زیورآلاتی به رنگ طلایی ساده و یا همراه با تزیینات سبز می‌تواند بسیار جذاب باشد.

بوروک

۵. ست پاییزه‌ی جذاب و شیک با بارانی

ترکیب رنگی گروه رنگی طوسی و زرد با یکدیگر در تمامی فصول سال جذاب است و در فصل پاییز هم با انتخاب آیتم‌های پاییزی در این گروه رنگی می‌توان ست‌های بسیار شیکی را ساخت. آیتم اصلی این ست جذاب یک بارانی طوسی از برند ادوراست. این بارانی هم استایل کژوال و هم برای استایل رسمی بسیار مناسب است. بارانی‌ها یکی از آیتم‌های پاییزی مهم هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان هستند. لزومی ندارد جنس بارانی‌ها خیلی کلفت باشد بلکه تنها کافیست شما را در برابر باد و باران پاییزی محافظت کنند.

در کنار این بارانی جذاب یک شلوار کتان به رنگ طوسی فیلی، یک نیم‌بوت جیر طوسی این ست پاییزه را تشکیل می‌دهند. شال طرح‌دار با رنگ‌های لیمویی، طوسی، سفید و کرم کمی رنگ و طرح به این ست جذاب می‌افزاید و انتخاب یک کیف چرمی زرد‌رنگ، جذابیت رنگ‌ها را در این ست جذاب پاییزه چند برابر می‌کند.

علاوه بر ترکیب زرد و طوسی، همراه با این ست پاییزه‌ی طوسی می‌توانید یک شال با ترکیب رنگی صورتی و کرم و یک کیف صورتی‌رنگ هم ست کنید و ترکیبی جذاب بسازید.

در این ست پاییزه‌، زیورآلات نقره‌ای جذابیت بسیاری دارند اما به دلیل وجود رنگ زرد در استایل زیورآلات طلایی و برنجی هم می‌توانند مناسب باشند.

بوروک

۶. ست پاییزه‌ با زرد درخشان (رنگ سال)

زرد درخشان که به عنوان رنگ سال ۲۰۲۱ انتخاب شده همچنان جزو ترکیب‌های رنگی ترند است. در این ست پاییزه زیبا یک بارانی پلی‌استر جذاب به رنگ زرد درخشان از برند کیکی‌رایکی را به عنوان آیتم اصلی انتخاب کرده‌ایم. رنگ زرد را می‌توان با رنگ‌های سفید، مشکی، طوسی سبز و آبی به زیبایی ست کرد؛ انتخاب ما برای این ست پاییزه اسپرت رنگ آبی و سفید است. یک روسری زیبا با ترکیب رنگی آبی و زرد، به همراه یک شلوار جین مام استایل به رنگ آبی روشن دیگر آیتم‌های این ست جذاب را تشکیل می‌دهند. در نهایت یک کتانی به رنگ سفید و یک کیف چرمی کوچک به رنگ سفید شیری این ست جذاب را تکمیل می‌کنند.

بوروک

۷. ست اسپرت کژوال برای فصل پاییز

سویشرت‌ها و هودی‌‎ها یکی از ضروری‌ترین و کاربردی‌ترین آیتم‌های در کمد اسپرت پاییزه هستند، آیتم‌هایی که برای هوای خنک پاییزی بسیار مناسبند. در این ست پاییزه یک سویشرت جذاب زرشکی از برند جامه پوش آرا را به عنوان آیتم اصلی انتخاب کرده‌ایم. زیباترین ترکیب‌های رنگی برای ترکیب با رنگ زرشکی، رنگ‌های سفید، مشکی، طوسی، آبی و سرمه‌ای هستند؛ انتخاب ما برای این ترکیب رنگی جذاب رنگ سرمه‌ای است که ترکیب فوق‌العاده‌ای با رنگ زرشکی ایجاد می‌کند. به همین منظور یک شلوار جین آبی پررنگ، یک کتانی و یک کوله پشتی سرمه‌ای را انتخاب کرده‌ایم تا تکمیل‌کننده‌ی این ست پاییزه باشند. در نهایت انتخاب یک شال طرح‌دار با ترکیب رنگی زرشکی‌، سفید و سرمه‌ای ست جذاب پاییزه را تکمیل می‌کنند.

بوروک

۸. استایل خاص و مد روز با یک مانتوی پاییزه‌ی منحصر به فرد و چشم‌گیر

در سال‌های اخیر استفاده از طرح‌های بومی و محلی همواره جایگاه خاصی در صنعت مد جهان داشته است. تلفیق انواع سوزن‌دوزی‌، خامه‌دوزی و سنگ‌دوزی با الگو‌های مدرن طراحی باعث شده آیتم‌های بسیار جذاب و خاصی را در بازار پوشاک شاهد باشیم. در فصل پاییز هم انواع مانتوهای پاییزی طرح‌دار می‌توانند جلوه‌ی فوق‌العاده و هیجان‌انگیزی به استایل شما بدهند. این مانتوی پاییزه از برند کلوتو که با الهام از سوزن‌دوزی‌های بومیان بندر جاسک دوخته شده یکی از آیتم‌های بسیار جذاب و منحصر به فردیست که می‌توان با آن یک استایل خاص و مدرن ساخت.

ترکیب رنگی فوق‌العاده در طرح مانتو سبب می‌شود بتوانیم رنگ‌های متنوع زیادی را برای ترکیب در این ست پاییزه در نظر بگیریم. با توجه به رنگ‌های به کار رفته در طرح مانتو انتخاب ما یک شال بافت به رنگ آبی و یک کیف چرمی به رنگ صورتی است. برای این که ست خیلی شلوغ نشود دیگر آیتم‌ها از جمله شلوار و کفش را به رنگ مشکی انتخاب کرده‌ایم. در نهایت انتخاب بوت ارتشی به رنگ مشکی، ست پاییزه را به استایلی جوان‌پسند، خاص و مد‌روز تبدیل می‌کند.

برای این که ست پاییزه جذاب‌تری داشته باشید و از شلوغی بیش از حد در استایل جلوگیری شود، بهتر است یک شومیز یا تی‌شرت مشکی را برای زیر مانتو انتخاب کنید.

بوروک

۹. استایل شیک و رسمی با مانتوی پاییزی

ترکیب رنگ بژ و کرم یکی از ترکیب‌های رنگی شیک و جذابیست که برای تمامی فصل‌ها مناسب است. در این ست پاییزه یک مانتوی پاییزه شیک به رنگ کرم و بژ را از برند درس ایگو انتخاب کرده‌ایم. برای این که این ست پاییزه شیک و مناسب استایل رسمی باشد کلیه‌ی آیتم‌های ست را از گروه رنگی بژ و کرم و از بین آیتم‌های شیک انتخاب کرده‌ایم. یک شال ساده‌ی بافت به رنگ کرم، یک شلوار کرم پارچه‌ای راسته، یک کیف دستی چرم به رنگ بژ و یک نیم‌بوت شیک بژ دیگر آیتم‌های این ست جذاب پاییزه را تشکیل می‌دهند. بهترین زیورآلاتی که می‌توانید برای این ست شیک استفاده کنید زیورآلات طلایی و نقره‌ای هستند. زیورآلات مرواریدی هم برای استفاده در این ست پاییزه فوق‌العاده‌اند.

۱۰ ست پاییزه پیشنهادی برای خانم‌ها بوروک

۱۰. ست پاییزه‌ و اسپرت با مانتوی پاییزه طرح‌دار و خاص

آیتم اصلی این ست پاییزه اسپرت و خاص را یک مانتوی پاییزه خوش‌‌رنگ و طرح‌داری از برند کلوتو تنشکیل می‌دهد. همان‌طور که پیش‌تر گفته شد مانتوهای پاییزی از جمله آیتم‌های جذابی هستند که بهتر است در کمد پاییزی‌تان داشته باشید. با توجه به طرح پارچه‌ی مانتو بهترین رنگ‌های انتخابی برای ترکیب در این ست پاییزه، رنگ‌های آبی، صورتی، قرمز و سفید هستند. در همین راستا انتخاب ما برای این ست اسپرت پاییزی، یک جفت کتانی رزگلد، یک کیف صورتی چرم، یک شال صورتی و شلوار جین آبی است. علاوه بر کتانی، همراه این ست جذاب پاییزی انواع بوت و نیم‌بوت را هم می‌توانید ست کنید. فقط ترکیب رنگی مناسب را حتما در نظر بگیرید.

سخن آخر

در این مطلب ۱۰ نمونه ست پاییزه را برایتان ارائه کردیم. امیدواریم با الهام از این ست‌های پاییزه جذاب بتوانید ست‌های جذابی برای خودتان بسازید و آیتم‌‌های مناسبی برای کمد پاییزی‌تان انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که برای داشتن استایل جذاب و چشم نواز پاییزی احتیاجی نیست آیتم‌های زیادی در اختیار داشته باشید، بلکه می‌توانید آیتم‌هایی کاربردی را انتخاب کنید که برای ست‌های مختلف مناسبند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *